Kapela Buduje - Kompleksowa budowa i remonty domów

Od wykonawstwa
fundamentów, po kompleksową
budowę domów

"Fundament" Firma Budowlano-Remontowa Piotr Kapela powstała w 2004 roku.

Początkowo naszą specjalizacją było wykonywanie fundamentów zarówno zwykłych pod domy jednorodzinne, jak również technologicznych i specjalistycznych pod maszyny, wentylatory, podnośniki, silosy oraz inne obiekty i sprzęty.  

Wraz z rozwojem zespołu, zaplecza i technologii, rozszerzyliśmy ofertę o kompleksową budowę domów jednorodzinnych – od fundamentów, po pokrycia dachowe. Zajmujemy się także remontami obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Klientom zapewniamy wszechstronną obsługę inwestycji, obejmującą m.in. doradztwo, wsparcie w formalnościach oraz wykonanie całości robót budowlanych.

Naszą misją jest tworzenie domów w 100% zgodnych z projektem i oczekiwaniami inwestora, dlatego do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie i traktujemy ją tak, jakbyśmy realizowali ją na własne potrzeby.

Nasz zespół

Naszą firmę tworzą ludzie związani z branżą budowlaną od wielu lat. Świetnie wyszkolone ekipy, wykwalifikowani kierownicy budowy i doświadczona kadra zarządzająca są gwarancją sprawnego przebiegu prac i terminowego ukończenia inwestycji.

Chcesz do nas dołączyć?

Sprawdź aktualne oferty pracy